Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Policjanci zabezpieczyli niewybuchy z czasów II...

Data dodania: 2018-11-20
Groźne pozostałości z czasów II wojny światowej odnalezione zostały na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Łącznie 4 niemieckie niewybuchy trafiły w ręce wojskowych saperów, którz... więcej »
 
 

Czujka na straży bezpieczeństwa

Data dodania: 2018-11-20
W ramach programu „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, którego celem jest uświadomienie społeczeństwa jak niebezpieczny jest tlenek węgla, 16 listopada odbyło się kolejne ... więcej »
 
 

Jak dostać dobrą pracę?

Data dodania: 2018-11-20
Aplikując o jakiekolwiek stanowisko warto w CV lub liście motywacyjnym podkreślić naszą umiejętność pracy zespołowej i liczne w związku z nią doświadczenia. więcej »
 
 

Sukcesy naszych zawodników w karate

Data dodania: 2018-11-19
W sobotę 17 listopada odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Shinkyokushinkai Bartoszyce Cup, w którym uczestniczyło 214 zawodniczek i zawodników z 10 klubów. więcej »
 
 

Wiejski proboszcz z Mikołajek

Data dodania: 2018-11-19
Nasza akcja\\\ Trwa nasza nasz akcja Proboszcz i Parafia 2018. Kto nim zostanie, zależy od państwa. Czekamy na zgłoszenia kandydatów. Dzisiaj przedstawiamy ks. kanonika Zdzisława Ba... więcej »
 
 

Wybieramy najpopularniejszy klub fitness i siłownię

Data dodania: 2018-11-19
PLEBISCYT\\\ Z radością oznajmiamy, że po raz 58. zaczynamy wybory dziesięciu najpopularniejszych sportowców województwa! Głosowanie potrwa do 16 lutego, a złotą dziesiątkę i z... więcej »
 
 

Chcę być blisko ludzi

Data dodania: 2018-11-18
Nasza akcja\\\ Skosi trawę, zadba o ogród. Ale jego największą pasją jest bycie proboszczem. Parafianie zgłosili ks. Sławomira Piniachę z Olsztynka do naszej akcji Proboszcz i Par... więcej »
 
 

IMGW ostrzega: uwaga na mgłę!

Data dodania: 2018-11-17
Komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej jest szczególnie ważny dla kierowców, ponieważ mgła osadzająca szadź będzie zdecydowanie ograniczać widoczność. więcej »
 
 

Róża Różańcowa to jego duma

Data dodania: 2018-11-15
Chcemy docenić proboszczów, którzy wyróżniają się aktywnością i zaangażowaniem. Dlatego czekamy na Państwa zgłoszenia. Parafianie z Głotowa uważają, że w naszej akcji Probosz... więcej »
 
 

Gala finałowa Działam KULturalnie

Data dodania: 2018-11-15
Już 16 listopada o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbędzie się gala podsumowująca projekt „Działam KULturalnie” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 474
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lidzbarski

  Powiat lidzbarski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego stolicą jest Lidzbark Warmiński. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Lidzbark Warmiński, Orneta, Kiwity, Lubomino i miasto Orneta.

  Przepiękne jeziora stanowią jeden z głównych celów turystycznych, a także miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców powiatu. Trzeba wspomnieć o Zamku Biskupów Warmińskich – przepięknej budowli gotyckiej, jako obowiązkowym elementem podczas zwiedzania regionu. Warto wspomnieć, że przez powiat przebiega niezwykle istotny szlak komunikacyjny, którym jest droga krajowa Nr 51 z Olsztyna do przejścia granicznego z Obwodem Kalingradzkim w Bezledach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola