Belka
Niedziela, 7 Marca 2021   imieniny: Paweł, Tomasz, Felicyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiat Lidzbarski: Czujki w konkursie

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiat Lidzbarski: Czujki w konkursie

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Powiatu Lidzbarskiego na czele ze Starostą Lidzbarskim oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warm od wielu lat prowadzi akcję pod nazwą „Darmowa czujka dla Ciebie”. Akcja ta jest częścią akcji społecznej „Czad, ogień obudź czujność” i ma formę konkursu.

Regulamin konkursu:

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy wypełnić kupon zamieszczony w tygodniku Gazeta Lidzbarska, odpowiedzieć poprawnie na pytanie i odesłać lub dostarczyć go na adres KP PSP w Lidzbarku Warmińskim ul. Olsztyńska 8 11-100 Lidzbark Warmiński.

Wybór osób, które otrzymają czujkę nastąpi w drodze losowania. Losowanie odbywać się będzie w każdy poniedziałek począwszy od 29.10.2018 r. w siedzibie lidzbarskiej komendy. W losowaniu udział biorą tylko te kupony w których zaznaczona jest prawidłowa odpowiedź na pytanie. Nazwiska osób wylosowanych w danym tygodniu będą zamieszczane na stronie internetowej KP PSP w Lidzbarku Warmińskim. 

Odbiór czujek następować będzie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w uzgodnionym telefonicznie terminie. Konkurs prowadzony będzie na przestrzeni trzech miesięcy sezonu grzewczego.

Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lidzbarski

  Powiat lidzbarski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego stolicą jest Lidzbark Warmiński. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Lidzbark Warmiński, Orneta, Kiwity, Lubomino i miasto Orneta.

  Przepiękne jeziora stanowią jeden z głównych celów turystycznych, a także miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców powiatu. Trzeba wspomnieć o Zamku Biskupów Warmińskich – przepięknej budowli gotyckiej, jako obowiązkowym elementem podczas zwiedzania regionu. Warto wspomnieć, że przez powiat przebiega niezwykle istotny szlak komunikacyjny, którym jest droga krajowa Nr 51 z Olsztyna do przejścia granicznego z Obwodem Kalingradzkim w Bezledach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola