Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

New Holland Exclusive – Lidzbark Warmiński

 
1 sierpnia uczestniczyliśmy w pokazach polowych New Holland Exclusive w Lidzbarku Warmińskim w województwie warmińsko – mazurskim. PHU Perkoz Sp. z o.o. z Lidzbarka Warmińskiego wraz z New Holland Agriculture zorganizowali dynamiczną prezentację maszyn i nowych rozwiązań, polegającą na jazdach testowych i sprawdzeniu sprzętu podczas prac polowych. Większość prezentowanych maszyn to nowości, które znajdą się w ofercie New Holland w nowym sezonie. Więcej na naszej stronie oraz w magazynie rolniczym Agro Profil: agroprofil.pl/aktualnosci/new-holland-exclusive-lidzbark-warminski/ *********************************** Zamów prenumeratę na stronie agroprofil.pl, telefonicznie pod nr +48 791 790 901 lub pisząc na email agroprofil malpka agroprofil.pl ************************************ Zapraszamy także na nasz profil Facebook: facebook.com/magazynrolniczy

 


Agro Profil
 
Data pliku video: 2018-08-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lidzbarski

  Powiat lidzbarski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego stolicą jest Lidzbark Warmiński. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Lidzbark Warmiński, Orneta, Kiwity, Lubomino i miasto Orneta.

  Przepiękne jeziora stanowią jeden z głównych celów turystycznych, a także miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców powiatu. Trzeba wspomnieć o Zamku Biskupów Warmińskich – przepięknej budowli gotyckiej, jako obowiązkowym elementem podczas zwiedzania regionu. Warto wspomnieć, że przez powiat przebiega niezwykle istotny szlak komunikacyjny, którym jest droga krajowa Nr 51 z Olsztyna do przejścia granicznego z Obwodem Kalingradzkim w Bezledach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola