Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LIDZBARK WARMIŃSKI - DWA OBLICZA

 
LIDZBARK WARMIŃSKI - DWA OBLICZA - od przeszłości - do teraźniejszości - w słowie i obrazie - to projekt realizowany w Lidzbarku Warmińskim jesienią 2014 roku przez Stowarzyszenie Kobiet "Miej Marzenia" i Nieformalną Grupę DWA OBLICZA. Zespół projektowy to grupa kobiet - lidzbarczanek, miłośniczek działań kulturalno - społecznych w przestrzeni miejskiej. Zapragnęłyśmy przybliżyć mieszkańcom i gościom Lidzbarka historię miasta poprzez ukazanie niezwykłych miejsc w dwóch obliczach: dawnym - na starych kartach pocztowych i fotografiach oraz ich współczesnych stylizacjach. Uczestników zaprosiliśmy do wzięcia udziału w sesjach fotograficznych oraz pieszych wycieczkach. Finałem była wystawa i chęć kontynuacji. Projekt LIDZBARK WARMIŃSKI - DWA OBLICZA 2 odbywa się wiosną 2015 - oczywiście - w Lidzbarku Warmińskim. miejmarzenia.org.pl

 


BUNGALO Photography
 
Data pliku video: 2015-05-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lidzbarski

  Powiat lidzbarski – powiat w województwie warmińsko-mazurskim, którego stolicą jest Lidzbark Warmiński. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Lidzbark Warmiński, Orneta, Kiwity, Lubomino i miasto Orneta.

  Przepiękne jeziora stanowią jeden z głównych celów turystycznych, a także miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców powiatu. Trzeba wspomnieć o Zamku Biskupów Warmińskich – przepięknej budowli gotyckiej, jako obowiązkowym elementem podczas zwiedzania regionu. Warto wspomnieć, że przez powiat przebiega niezwykle istotny szlak komunikacyjny, którym jest droga krajowa Nr 51 z Olsztyna do przejścia granicznego z Obwodem Kalingradzkim w Bezledach.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola